První půjčka může být ZDARMA!

Řekněte nám něco o sobě

Řekněte nám něco o sobě


* Vyplněním rodného čísla souhlasíte s jeho zpracováním za podmínek (uvedených zde)

Proč právě mando.

MANDO je nejrychlejší půjčka, jakou právě teď můžete získat. Ať už chcete letět na dovolenou nebo rekonstruovat či potřebujete nový automobil jste na správné adrese.

Rychlé vyřízení

Výběr půjčky a vyplnění online žádosti trvá pouze pár minut. Jakmile vyplněnou žádost o půjčku odešlete, ihned se jí začneme zabývat. Do pár minut Vás budeme kontaktovat.

Pohodlná půjčka

Nemusíte nikam chodit, stačí mít připojení na internet. O půjčku zažádáte jednoduše online třeba ze svého oblíbeného gauče. Vyřízení půjčky vám zabere jen chvilku.

Půjčka na cokoliv

Sami se rozhodnete, kolik a na jak dlouho si půjčíte. Na co peníze nakonec použijete záleží pouze na vás. Udělejte radost sobě i svým blízkým.

Z pohodlí domova

Pohodlně se usaďte do svého oblíbeného křesla, uvařte si kávu a než si jí stihnete dopít, peníze máte na svém účtě. Až tak je to snadné!

Chci půjčku

Na mando. si můžete půjčit až půl milionu.

se splatností až 120 měsíců

Mobilní telefon 30.000
  Mobilní telefon v hodnotě 30 000,-Kč můžete mít již od 834,-Kč/měsíčně

  36 měsíců (3 roky)

  Úrok od 0%
Rekonstrukce 250.000
  Rekonstrukci v hodnotě 250 000,-Kč můžete mít za 3472,-Kč/měsíčně

  72 měsíců (6 let)

  Úrok od 0%

SLOVA NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Reprezentativní příklady

1

Příklad třísplátkové půjčky: půjčka 9 000 Kč na dobu splatnosti 93 dní, pevná zápůjční úroková sazba 0 % ročně, poplatek za poskytnutí půjčky 5 400 Kč, RPSN 1 689 %, výše měsíční splátky 4 800 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 14 400 Kč.

Tento příklad platí pouze pro produkty bez prodloužení doby splatnosti a při řádném splacení.

2

Splacení úvěr v celkové výši 40 000 Kč: splatnost 24 měsíců, měsíční splátka 2 765 Kč, pevná úroková sazba činí 54.24% P.A., RPSN činí 69.98%, celková splatná částka 66 360 Kč. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Splácení úvěru v celkové výši 120 000 Kč: splatnost 90 měsíců, měsíční splátka 1 868 Kč, roční úroková sazba 9,48 %, RPSN 9,9, celková splatná částka 168 120 Kč. Poplatek za sjednání a vedení úvěru 0 Kč, žádné další poplatky nejsou účtovány. Pojištění není zahrnuto.

3

Při výši úvěru 450 000 Kč, výši splátky 6 315 Kč, počtu splátek 96, je úrok 7,71 % p.a., RPSN 8,0 %, a celková částka splatná spotřebitelem 606 240 Kč. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně a může se od prezentované lišit. Nejedná se o nabídku či veřejnou nabídku. Nabídka nezohledňuje využití doplňkových služeb. Při schvalování úvěru může být využito dotazování se do úvěrových registrů SOLUS a Nebankovního registru klientských informací.

 • 1
  Zvolte si částku

  V horní části webu zvolte částku jakou potřebujete. Peníze můžete využít na cokoliv, obrázky uvedené jsou pouze ilustrativní.

 • 2
  Vyplňte formulář

  Abychom Vám mohli půjčit, potřebujeme se o Vás dozvědět pár informací. Není se však čeho bát, náš interaktivní formulář Vás vším provede.

 • 3
  Peníze už jsou na cestě k Vám

  Po vyplnění formuláře, Vám na základě informací od Vás vybereme tu nejlepší půjčku od našich partnerů. Peníze tak můžete mít na svém účtu již za 15 minut!

Nejčastěji kladené otázky

FAQ

* Musí Vám být více jak 18 let 
* Musíte mít bankovní účet nebo souhlas s využítím účtu někoho jiného.

*Bohužel v tuto chvíli není možné u nás požádat o půjčku větší než 500 000,-Kč.

Žádost o půjčku na našem webu je opravdu jednoduchá:
* Klikněte na tlačítko "CHCI PŮJČKU" kdekoli na webu nebo v půjčkové kalulačce
* Vyplňte základní údaje o Vás a vyčkejte na předschvalovací proces
* V případě předschválení Vašeho úvěru budete přesměrování na větší formulář, abychom se o Vás mohli dozvědět více důležitých údajů nutných k poskytnutí úvěru
* Po odeslání žádost probíhá komunikace s našimi partnery, abychom Vám vybrali tu nejlepší půjčku. V případě úspěšného výběru budete kontaktování telefonem, nebo přesměrování na dokončení úvěru.Nevíte si rady? Koukněte na naše instruktážní video

Požádejte o půjčku ještě DNES
a získejte půjčku s úrokem od 0%!

CHCI PŮJČIT